Квітка лобелія, фото, вирощування лобелії і догляд.

Категорія  Город  |  КВІТНИК 10.04.12
Сьогодні на черзі черговий шедевр природи - ампельна лобелія . Численні види цієї рослини широко застосовують в садовій практиці, однак найбільш поширені низькі сорти лобелії ерінус неповторною до 10 сантиметрів заввишки з квітками яскраво-синього забарвлення. Це краще рослина для бордюрів і для створення синього фону. Дрібні яскраво-сині квітки повністю закривають листя. Кращий сорт - Кришталевий палац має квітками чистої ультрамаринової забарвлення. Гарні також карликові сорти з синіми квітками з білим вічком. Численні сорти лобелії ерінус з білими, фіолетовими і рожевими квітками менш декоративні.

На замітку: купити кондиціонер

Вирощування лобелії ерінус:

Це прекрасне багаторічна рослина. У кімнатах і теплицях особливо добре зимують висячі форми - екземпляри, висаджені серед літа в горщики і миски. Основний спосіб розмноження - посів дуже дрібного насіння в просіяне піскуваті землю. Один грам насіння дає понад 15 000 сходів. Висіяне насіння не закладають, а лише пріхлопивать дощечкою. Посів роблять у березні, в кімнатних умовах - в квітні. Сходи пікірують в ящики, часто по два-три разом, на відстань 1,5 х 1,5 сантиметра.

У відкритий грунт висаджують після закінчення заморозків, не раніше початку червня, на відстані 10-15 сантиметрів рослина від рослини. Лобелія любить сухуваті сонячні місця і помірну поливання. На "вологому, сильно удобреному грунті і при надмірній поливанні лобелія цвіте дуже бідно при пишному розвитку листя. Сильно витягнулися кущики можна виправити обрізанням. Насіння збирають з кущиків з найбільш низьким компактним ростом.Читайте також:

Корисне

© 2012 Щоденний журнал для городників